UNIREKON

O nás

Společnost UNIREKON s.r.o. byla založena v roce 2014. Společnost však čerpá z více jak 20-ti letých zkušeností jak svých zaměstnanců, tak vedení společnosti. Technici a ostatní pracovníci jsou schopni na základě dlouholeté praxe provádět veškeré pracovní činnosti související se stavbou, rekonstrukcemi a ostatními pracemi ve stavebnictví.
Stavební firma UNIREKON s.r.o. Vám poskytne kompletní servis v oblasti stavebnictví. Provádíme stavby a rekonstrukce střech jak plochých, tak i střech šikmých, zateplíme Vám rodinný dům, obytný dům,ale také komerční budovy, provedeme veškeré klempířské práce na budovách i přístřešcích. Provedeme rekonstrukci vašeho bytu nebo domu. Spolupracujeme s ověřenými tesaři, truhláři, instalatéry, elektrikáři a dalšími řemeslníky, kterých je při stavbě nebo rekonstrukci domů a bytů potřeba. Provádíme také výkopové práce, zednické práce, terénní úpravy, pokládky zámkové dlažby a jiné práce. Samozřejmostí je úklid staveniště a uvedení okolí stavby do původního stavu.

 

Cílem naší firmy je kvalitně a zodpovědně odvedená práce a spokojenost zákazníka. Používáme jen osvědčené a kvalitní stavební materiály a dbáme na správný technologický postup. Další prioritou je dodržování smluvních termínů a dohod. Na provedené práce poskytujeme záruky od 5 až10 let dle typu stavby a použitých materiálů.
Věříme, že spolupráce s námi bude pro Vás tou správnou volbou.